Кошик

Кошик
У кошику порожньо

Мережеве обладнання D-link

  • Спліттер D-Link DSL-30CF ADSL AnnexA інтерфейси 1 штеккер RJ-11 для підключення до телефонної лінії 1 роз`єм RJ-11 для підключення телефону (або міні-АТС) 1 роз`єм RJ-11 для підключення ADSL - модему..
    80 грн.
  • Комплект кабелів D-Link DKVM-CB/1.2M/B, 1.2м довжина 1,2 м клавіатура Один 6-контактний роз`єм mini-DIN (бузковий) (PS / 2) миша Один 6-контактний роз`єм mini-DIN (зелений) (PS / 2) відеороз`єм Два..
    270 грн.
  • Мережевий адаптер D-Link DFE-530TX 1xFE, PCI Express Призначення: внутрішня Інтерфейс: RJ-45 Чіпсет: RTL8105 Підтримка мережевих стандартів: 10Base-T, 100Base-TX Кількість роз`ємів RJ-45: 1 Режим мережевої..
    299 грн.
  • Комплект кабелів D-Link DKVM-CU3/B, 3м Призначення: KVM-кабель /для подключения клавиатуры, мыши и монитора довжина 3 м Клавіатура / Миша Один роз`єм USB Type-A відеороз`єм Два 15-контактних роз`єми HDB (VGA)..
    390 грн.
  • Трансивер D-Link DEM-302S-BXD SFP WDM 1000BaseBX (TX: 1550nm, RX: 1310nm) (DEM-302S-BXD) Гарантийный срок: 12 месяцев...
    393 грн.
  • Трансивер D-Link DEM-302S-BXU SFP WDM 1000BaseBX (TX: 1310nm, RX: 1550nm) (DEM-302S-BXU) Гарантийный срок: 12 месяцев...
    397 грн.
  • Комутатор D-Link DES-1008D 8xFE, Некерований корпус металевий інтерфейси пристрої 8 портів LAN 10/100 Fast Ethernet розширені функції Технологія D-Link Green Комутаційна матриця: 1,6 Гбіт / с Автоматичне..
    491 грн.
  • Комплект кабелів D-Link DKVM-CB5/B, 4.5м довжина 4,5 м клавіатура Один 6-контактний роз`єм mini-DIN (бузковий) (PS / 2) - для ревізії А миша Один 6-контактний роз`єм mini-DIN (зелений) (PS / 2) відеороз`єм Два..
    510 грн.
  • Комутатор D-Link DGS-1005D 5xGE, Некерований Некерований гігабітний комутатор 2 рівня з 5 портами 10/100 / 1000Base-T і функцією енергозбереження корпус металевий Основні функції: Вбудована технологія D-Link..
    599 грн.
  • Маршрутизатор D-Link DIR-615S N300, 4xFE LAN, 1xFE WAN Тип: WiFi маршрутизатор Тип модему: зовнішній Тип антени: зовнішня/фіксована /коэффициент усиления 5 дБи Кількість антен: 2 шт Діапазон частот: 2400 ~..
    649 грн.
  • USB-Концентратор D-Link DUB-H4 4xUSB2.0, USB2.0 DUB-H4 - це 4-х портовий концентратор для шини Universal Serial Bus USB 2.0, який дозволяє підключити до 4 периферійних та інших пристроїв USB 2.0 до ПК або iMac...
    649 грн.
  • Комутатор D-Link DGS-1008A 8xGE, Некерований Тип: Комутатор Порти: 8 x 10/100/1000Base-T Тип комутатора: некерований Кількість портів: 8 Метод комутації Store-and-forward Індикатори: на пристрій /Power, на порт..
    733 грн.
  • USB-Концентратор D-Link DUB-2325 2xUSB3.0, 1xUSB TypeC, 1xSD, 1x-microSD, USB TypeC інтерфейси 2 порти USB 3.0 Type-A Порт USB Type-C (тільки для передачі даних) Слот для карти SD Слот для карти microSD Роз`єм..
    744 грн.
  • Комутатор D-Link DGS-1008D 8xGE, Некерований Некерований комутатор з 8 мідними портами Gigabit Ethernet 10/100 / 1000Мбіт / с корпус металевий Основні функції: Вбудована технологія D-Link Green Недороге..
    770 грн.
  • Точка доступу D-Link DAP-1360U N300 Тип: точка доступу, маршрутизатор Кількість LAN портів (RJ-45): 5 шт. Інтерфейс: WAN /10/100BASE-TX, LAN /4 x 10/100BASE-TX Тип антени: зовнішня/зйомна Кількість антен: 2 шт..
    814 грн.
  • ADSL-Роутер D-Link DSL-2640U ADSL2+ N150, 4xFE LAN, 1xRJ11 WAN інтерфейси Порт ADSL з роз`ємом RJ-11 4 порту LAN 10 / 100BASE-TX індикатори Живлення DSL Інтернет 4 індикатора Локальна мережа Бездротова мережа..
    824 грн.
  • ADSL-Роутер D-Link DSL-2740U ADSL2+ N300, 4xFE LAN, 1xRJ11 WAN Тип: WiFi маршрутизатор, DSL, точка доступу, маршрутизатор Тип антени: зовнішня/фіксована Кількість антен: 2 шт Захист інформації: WPA, WPA2, WEP,..
    854 грн.
  • USB-Концентратор D-Link DUB-H7 7xUSB2.0, USB2.0 інтерфейси 1 порт USB Downstream типу “A“ з підтримкою режиму швидкої зарядки (Fast Charge) 6 портів USB Downstream типу “A“ 1 роз`єм USB “типу“ A “ індикатори..
    960 грн.
  • ADSL-Роутер D-Link DSL-2750U ADSL2+ 150N, 4xFE LAN, 1xRJ11 WAN Маршрутизатор оснащений ADSL-портом для підключення до ADSL-лінії. Вбудований 4-портовий комутатор маршрутизатора дозволяє підключати комп`ютери,..
    990 грн.
  • Маршрутизатор D-Link DIR-806A AC750, 4xFE LAN, 1xFE WAN Тип модему: зовнішній Кількість LAN портів (RJ-45): 4 шт. Інтерфейс: WAN /10/100BASE-TX x 1 шт, LAN /10/100BASE-TX x 4 шт Тип антени: зовнішня/фіксована..
    999 грн.
  • Комутатор D-Link DGS-1100-05V2 5xGE Easy Smart Апаратне забезпечення процесор 62,5 МГц Оперативна пам`ять 48 КБ Flash-пам`ять 2 МБ інтерфейси 5 портів 10/100 / 1000Base-T індикатори Power Link / Activity /..
    1017 грн.
  • KVM-перемикач D-Link DKVM-4K revB 4xPS/2, 4xVGA Порти для підключення KVM-кабелів 4 порту VGA Порти для підключення консолі управління Монітор (локальний): VGA Клавіатура (локальна): PS / 2 Миша (локальна): PS..
    1094 грн.
  • Маршрутизатор D-Link DIR-822 AC1200, 4xFE LAN, 1xFE WAN, 4x5dBi інтерфейси Порт WAN 10 / 100BASE-TX 4 порту LAN 10 / 100BASE-TX індикатори Живлення Інтернет WPS Бездротова мережа 4 індикатора Локальна мережа..
    1099 грн.
  • Комутатор D-Link DGS-1100-08V2 8xGE, EasySmart процесор 62,5 МГц Оперативна пам`ять 48 КБ Flash-пам`ять 2 МБ інтерфейси 8 портів 10/100 / 1000Base-T індикатори Power Link / Activity / Speed (на порт) кнопки..
    1099 грн.
  • Медiаконвертер D-Link DMC-F15SC 1xFE, 1x100BaseLX SM, 15km, SC Медiаконвертер з 100BASE-TX по кручений парі в 100BASE-FX по одномодовому волокну (15 км, SC) Даний медіаконвертер перетворює сигнал зі стандарту..
    1174 грн.
  • Медiаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXU 1xFE, 1x100BaseFX, SM, 20km, WDM, SC Медiаконвертери DMC-F20SC-BXD і DMC-F20SC-BXU здійснюють перетворення інтерфейсів «кручена пара - одномодовий оптичний кабель по одному..
    1233 грн.
  • Медiаконвертер D-Link DMC-F20SC-BXD 1xFE, 1x100BaseFX, SM, 20км, WDM, SC Медiаконвертери DMC-F20SC-BXD і DMC-F20SC-BXU здійснюють перетворення інтерфейсів «кручена пара - одномодовий оптичний кабель по одному..
    1299 грн.
  • KVM-перемикач D-Link KVM-221 2xUSB, VGA Тип: KVM-перемикач /2-портовий з аудіо Кількість комп`ютерів для підключення: 2 Підтримувана роздільність монітора: 2048x1536 Монітор 15-контактний роз`єм /HDDB «мама»:..
    1599 грн.
  • IP-Телефон D-Link DPH-120S/F1 1xFE LAN, 1xFE WAN інтерфейси 1 порт WAN 10 / 100Base-TX з роз`ємом RJ-45 для підключення до мережі Інтернет 1 порт LAN 10 / 100Base-TX з роз`ємом RJ-45 для підключення до ПК 1..
    1601 грн.
  • Комутатор D-Link DES-1008P 8xFE Тип: Комутатор Порти: 8 x 10/100BASE-TX /(4 порту з підтримкою PoE) Тип комутатора: некерований Кількість портів: 8 Метод комутації: Store-and-forward Індикатори: на пристрій..
    1668 грн.
  • Бездротовий маршрутизатор з 1 FXS-портом VoIP-Шлюз D-Link DVG-N5402SP / 1S 802.11n, 1xFXS, 4xFE LAN, 1xFE WAN Інтерфейси пристрою: Порт 10/100BASE-TX RJ-45 WAN, 4 x 10/100BASE-TX RJ-45 LAN, 1 x FXS з 1 роз`ємом..
    1701 грн.
  • Маршрутизатор D-Link DIR-853 AC1300 4xGE LAN, 1xGE WAN, 1xUSB3.0, VPN Тип: WiFi маршрутизатор Тип модему: зовнішній Інтерфейс: WAN /10/100/1000BASE-T, LAN /4 x 10/100/1000BASE-T, USB 3.0 Тип антени:..
    1799 грн.
  • Модуль розширення D-Link DPH-400EDM/F3 Сумісність: D-link /DPH-150S/E/F4, DPH-150S/F3, DPH-150SE/E/F4, DPH-150SE/F3, DPH-400G/E/F4, DPH-400GE/E/F4, DPH-400S/E/F3, DPH-400S/E/F4, DPH-400SE/E/F3, DPH-400SE/E/F4..
    1834 грн.
  • KVM-перемикач D-Link DKVM-4U 4xUSB, 4xVGA Порти для підключення KVM-кабелів 4 порту VGA Порти для підключення консолі управління Монітор (локальний): VGA Клавіатура (локальна): USB Type-A Миша (локальна): USB..
    1934 грн.
  • Кабель D-Link DEM-CB300CX CX4, 3м Кабель стекування D-Link DEM-CB300CX призначений для стекування комутаторів: DGS-3426/3426G/3426P/3427/3450 (з використанням модуля DEM-410CX), DGS-3627/3627G/3650 (з..
    2101 грн.
  • Мережевий адаптер D-Link DFE-560FX/B 1xSFP 100Mbit, PCI Express DFE-560FX - це мережевий адаптер з оптичним SC-роз`ємом, що забезпечує ефективне підключення комп`ютера до мережі Fast Ethernet по оптичному..
    2468 грн.
  • Мережевий адаптер D-Link DFE-551FX 1x100BaseFX, MM, PCI DFE-551FX - високопродуктивний мережевий адаптер, що забезпечує ефективне підключення комп`ютера до мережі Fast Ethernet по оптичному кабелю. Адаптер..
    2501 грн.
  • Корммутатор D-Link DES-1100-24 EasySmart. 24порта 10 / 100BASE-TX Поддерживает ряд функций уровня 2, + Таблица MAC-адресов: 8K + IGMP Snooping + Статическое агрегирование: Макс. 2 группы на устройство и 2-4..
    2535 грн.
  • Мережевий адаптер D-Link DGE-550SX/LC 1x1000BaseSX, MM, PCI Адаптер DGE-550SX з оптичним інтерфейсом Gigabit Ethernet розроблений для підключення до серверів. Він сумісний з 32-бітної шиною PCI, забезпечує..
    3268 грн.
  • Медіаконвертер D-Link DMC-700SC 1xGE, 1x1000BaseSX MM, 550м, SC Інтерфейси: SC Оптоволокно: багатомодове Довжина хвилі: 850 нм Максимальна довжина кабелю: 0.55 км Призначення: Преобразование среды передачи..
    3401 грн.
  • KVM-перемикач D-Link DKVM-410H 4xHDMI, 4xUSB Порти для підключення KVM-кабелів 4 порту HDMI 4 порту USB Type-B Порти для підключення консолі управління Монітор (локальний): HDMI Клавіатура (локальна): USB..
    3435 грн.
  • Комутатор D-Link DGS-1008MP 8xGE PoE, 140W, Некерований Порти: 8 x 10/100/1000Base-T /(з підтримкою PoE) Тип комутатора: некерований Кількість портів: 8 Метод комутації: Store-and-forward Індикатори: на порт..
    3501 грн.
  • Сетевой PCI Express адаптер с 1 портом 10GBase-T Поддержка VLAN на основе меток IEEE 802.1Q Управление потоком IEEE 802.3x Соответствие PCI Express x4 2.0, 5 GT/s IEEE 802.3an 10GBASE-T IEEE 802.3ab 1000BASE-T..
    4069 грн.
  • D-Link DMC-805G Медiаконвертер Gigabit Ethernet to SFP функції медіаконвертера Перетворення середовища передачі даних між 1000BASE-T і 1000BASE-SX / LX (в залежності від трансивера) Автоузгодження режиму..
    4102 грн.
  • Настраиваемый компактный коммутатор D-Link DGS-1100-24 EasySmart с 24 портами 10BASE-T / 100BASE-TX / 1000BASE-T Интерфейсы 24 10 / 100 / 1000BaseT Порты IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 802.3ab Поддержка режима..
    4165 грн.
  • Комутатор D-Link DES-1210-08P 8xFE, PoE, WebSmart інтерфейси 8 портів 10 / 100BASE-TX PoE порти IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (мідний кабель на основі витої пари) IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (мідний..
    4225 грн.
  • Комутатор D-Link DES-1210-28 24xFE, 2xGE, 2xGE/SFP, Websmart Smart-Коммутатор D-Link DES-1210-28 24 ports 10 / 100Mbps and 2 ports 10/100 / 1000Mbps and 2 Combo 10/100 / 1000BASE-T / SFP інтерфейси 24 порти 10..
    4302 грн.
  • Модуль D-Link DEM-436XT-BXU Гарантийный срок: 12 месяцев...
    4634 грн.
  • Медіаконвертер D-Link DMC-810SC 1GE, 1x1000BaseLX, SM, 10км, SC Медiаконвертер з 1000BASE-T по кручений парі в 1000BASE-LX по одномодовому волокну (10км, SC) інтерфейси Порт 1000Base-T Порт 1000Base-LX з..
    4936 грн.
  • Комутатор D-Link DES-1210-28/ME 24xFE, 2xGE/SFP, 2xSFP Керований комутатор 2 рівня з 24 портами 10 / 100Base-T + 2 портами 100/1000 SFP + 2 комбо-портами 10/100 / 1000BASE-T / SFP інтерфейси 24 порти 10/100..
    5670 грн.
  • IP-Камера D-Link DCS-3511/UPA, HD, PoE, Ночная съемка, mic/sp, microSD/SDHC Сетевая HD-камера с поддержкой PoE и ночной съемки HD-видеокамера D-Link DCS-3511 оснащена 1-мегапиксельным CMOS-сенсором с..
    6084 грн.
  • Комутатор D-Link DGS-1210-28 / ME revA 24x1G, 4xSFP DGS-1210-28 / ME апаратна версія А1, А2 Апаратне забезпечення інтерфейси 24 порти 10/100 / 1000Base-T 4 порти 1000Base-X SFP Консольний порт з роз`ємом RJ-45..
    7270 грн.
  • Комутатор D-Link DGS-1210-12TS/ME 10xSFP, 2xGE Керований комутатор 2 рівня з 10 портами 1000Base-X SFP і 2 портами 10/100 / 1000Base-T інтерфейси: 10 портів 1000Base-X SFP 2 порти 10/100 / 1000Base-T..
    7303 грн.
  • Комутатор D-Link DGS-1510-20 16xGE, 2xSFP, 2xSFP+, SmartPro Стекіруємий гігабітний комутатор SmartPro з 16 портами 10/100 / 1000Base-T + 2 портами Gigabit SFP і 2 портами 10G SFP + кількість портів 16 портів..
    7777 грн.
  • Комутатор D-Link DES-3200-28 24xFE, 2xGE/SFP, 2xSFP, L2 Тип: Комутатор Порти: 24 x 10/100Base-TX, 1 консольний порт RJ45, 2 x 100/1000 SFP, 2 x combo 10/100/1000BASE-T/ 100/1000 SFP Тип комутатора: керований..
    7804 грн.
  • Комутатор D-Link DGS-3000-28L 24xGE, 4xSFP, L2 Апаратне забезпечення процесор 400 МГц Оперативна пам`ять 256 МБ Flash-пам`ять 32 МБ інтерфейси 24 порти 10/100 / 1000Base-T 4 порти 1000Base-X SFP Консольний порт..
    9071 грн.
  • Шасі D-Link DMC-1000 на 16 медiаконвертерiв Шасі D-Link DMC -1000 має 16 слотів для установки 16 медіаконверторів. На передній панелі шасі має індикатори живлення та стану вентиляторів. Корпус стандартний,..
    9338 грн.
  • Комутатор D-Link DES-1210-28P 24xFE PoE, 2xGE, 2xGE/SFP, WebSmart інтерфейси 24 10/100 Мбіт / с PoE 2 10000BASE-T 2 комбо-порту - 10/100 / 1000BASE-T / 100/1000 SFP порти IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (мідний..
    10005 грн.
  • Комутатор D-Link DGS-1210-28X/ME 24xGE, 4xSFP+ Керований комутатор 2 рівня з 24 портами 10/100/1000Base-T і 4 портами 10GBase-X SFP + Комутатор DGS-1210-28X / ME є ідеальним рішенням для застосування в мережах..
    10805 грн.
  • Гігабітний VoIP-шлюз D-Link DVG-5008SG Інтерфейси пристрою: 8 x FXS, 4 x 10/100/1000 Ethernet LAN, 1 x 10/100/1000 Ethernet WAN; Голосовий шлюз: 8 x FXS, 4 x 10/100/1000 Ethernet LAN, 1 x 10/100/1000 Ethernet..
    13000 грн.
  • Комутатор D-Link DGS-1210-28XS/ME 24xSFP, 4xSFP+ Комутатор DGS-1210-28XS / ME Керований комутатор 2 рівня з 24 портами 100 / 1000Base-X SFP і 4 портами 10GBase-X SFP + Комутатор DGS-1210-28XS / ME є ідеальним..
    15908 грн.
  • Комутатор D-Link DGS-1210-52/ME/A 48xGE, 4xSFP/GE MetroEthernet апаратна версія A1 Апаратне забезпечення інтерфейси 48 портів 10/100 / 1000Base-T 4 порти 1000Base-X SFP Консольний порт з роз`ємом RJ-45..
    16408 грн.
  • Комутатор D-Link DGS-3000-28SC 20xSFP, 4xGE/SFP, 4xSFP+, L2 Керований стекіруемие комутатор 2 рівня з 20 портами 100 / 1000Base-X SFP, 4 комбо-портами 10/100 / 1000Base-T / SFP і 4 портами 10GBase-X SFP +..
    25146 грн.
  • KVM-перемикач D-Link DKVM-IP8 8x, VGA, 1xFE, 4xUSB DKVM-IP8 відноситься до нового класу пристроїв доступу KVM. Він поєднує в собі віддалений KVM-доступ через IP-мережі або LAN з комплексним інтегрованим..
    29748 грн.
  • Комутатор D-Link DXS-1210-12TC 8x10GE, 2xSFP+, 2x10GE/SFP+, L3 Настроюється комутатор Smart рівня 2+ з 8 портами 10GBase-T, 2 портами 10GBase-X SFP + і 2 комбо-портами 10GBase-T / 10GBase-X SFP + інтерфейси 8..
    44622 грн.
Показати ще..